Kurallar yok, Güzel Hatalar ve Analog Aşkı Var!

25 yıl önce, yaratıcı ve deneysel vahşi bir çocuk doğduğunda fotoğraf dünyası sonsuza dek değişti. 1992'de Uluslararası Lomography Topluluğu doğdu ve bu bir devrimdi!

Çeyrek asır sonra bu devrim tüm dünyaya yayıldı. Dünyanın her köşesindeki yaratıcı insanlar kuralları reddediyor, kendilerini kaybediyor ve Güneş sisteminin etrafında dolanan bu tuhaf kayanın hayatını çılgın, büyülü bir deneyim haline getiriyor - tüm bunlar Lomography namına!

Topluluğumuzu kutlamak adına, seni dünya çapında bir fotoğraf sergisi yaratmak için bize katılmaya davet ediyoruz. Çekimlerini gönder ve bugün bir LomoWall inşa et!

photo
25 years of lomography 25 years of lomography

Nasıl mı bu büyük kutlamanın bir parçası olacaksın?:

  • Dünyanın ziyaret ettiğin ülkelerinde çektiğin en güzel fotoğraflarını bul ya da önümüzdeki birkaç hafta boyunca çekim yap.

  • İstediğin kadar çok yarışmaya katıl. 196 farklı ülke için 196 yarışmamız var. Fotoğraflarını 31 Ağustos'a kadar göndermen gerekiyor. Dünyayı nasıl deneyimlediğini görmek istiyoruz. Fotoğrafları LomoEv'inden yüklüyorsan, öncesinde doğru etiketlediğinden emin ol!

  • Eğer fotoğraflarından biri LomoWall sergilerinde kullanılmak üzere seçilirse, TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri'nde de yarışma şansını elde edeceksin.

  • Hepsi bu değil! Lomography'nin 25 Yılı yarışmalarına katılmasan bile, kendi LomoWall Sergini yapmak için kaydolabilirsin.

  • Bir LomoWall Sergisi'ne kayıt olursan, sana Eylül ayı sonuna kadar kazanan fotoğrafların kopyalarını göndereceğiz. En sevdiğin yerde bir LomoWall Sergisi oluşturmak için bunları kullan, tanıdığın herkesi açılış gecesine davet et ve 25 yıllık Lomo sevgisini kutladığın fotoğraflarını bize gönder!

  • İndirim kuponları, beş Lomo LC-A+ Özel Tasarım fotoğraf makinesinden birini ve Diana F+ Özel Tasarım fotoğraf makinesi gibi büyük ödüller kazan... ve bizimle kutla!