Katıl

Tarihin en büyük LomoWall sergisine katılmaya hazır mısın?

photo

Lomography'nin 25. yılını kutlamak için, fotoğraf gücüyle gezegen genelinde sevgi ve anlayış yaymaya yardımcı olmanı istiyoruz. Şimdiye kadar oluşturulan en büyük LomoWall serisinde ülkeleri, kültürleri ve insanları bir araya getirmek istiyoruz. Bu çarpıcı görsel mozaikler dünyanın her yerine yerleşecek ve böylece birbirimizin gözünden dünyayı görebileceğiz. Bu, binlerce güzel fotoğrafın dünya çapında sergileneceği büyük bir projedir. Ve senin de bizimle birlikte olmanı istiyoruz!

Lomograficiler yeni yerler görme ve yeni yüzler tanıma arzusuyla tanımlanırlar. Tüm dünyadaki birçok ülkeye yönelik yarışma kategorileri oluşturduk. İster güzel ülkenin bir vatandaşı olarak kimliğinin gerçek bir bölümünü sergile veya maceralarından, geçtiğin yollardan öğrendiklerini paylaş, neler çektiğini görmek istiyoruz. 10 taneye kadar fotoğraf yükleyebilirsin. Lütfen fotoğraflarını en fazla detayı içerecek şekilde etiketlediğinden emin ol - ülke, şehir, analog ya da dijital, film, fotoğraf makinesi, vs. En iyi fotoğraflar uluslararası LomoWall'ları oluşturacak. Her bir kategoriden 100 tane kazanan olacak. Ayrıca yaratıcı ve deneysel fotoğraflara adanmış dünyanın en büyük yarışma serisi olan TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri'nin özel kategorisinde de değerlendirilecek. Her kazanan, Viyana'daki Lomography Genel Merkezi'nde konaklama da dahil olmak üzere, çeşitli ödülleri toplayacak! Çekimlerini şimdi göndermek için Lomography Yarışmaları sayfasını ziyaret et.

photo

Sadece yarışmanın kazananlarından güzel sanat eserleri yaratmıyoruz. Hayal gücünü üst baskı olarak kullanmanı ve diğerlerinden farklı olarak küresel bir sergi açmamıza yardımcı olmanı istiyoruz. Everest Tepesi'nden Büyük Kanyon'un altına kadar, yedi denizde yelken açan, tundranın ortasında bir iglo olan, peri ışıklarıyla dolu bir mağara — dünyayı LomoWalls ile kaplamamıza yardım etmeni çok isteriz. Kaydol kazanan fotoğraflardan birini seçip sana göndereceğiz, böylece sen de kendi LomoWall'unu kurabilirsin.

photo

Kendi LomoWall sergisini hazırlayan ve bize açılış gecesinden muhteşem görüntüler gönderen herkes, Lomography Online Dükkan'da harcamak için 50 EUR değerinde kupon kazanacak. Ayrıca beş özel tasarım Lomo LC-A + fotoğraf makinesinden birini kazanmak için adını bir çekilişe ekleyeceğiz. Eğer bunlardan birini kazanamazsan, sana özel bir tasarım Diana F + kamera göndereceğiz! Lomography'yi dünyanın dört bir köşesine götür ve tüm tanıdıklarını bu yaşadığımız güzel, tuhaf ve şaşkınlık dolu gezegeni kutlamaya davet et. Sevgiyi paylaş, sevincini yay ve ilhamı devam ettir.

Ve hepsi bu kadar da değil - Lomography ile Facebook, Instagram ve Twitter'da da büyük başarı kazanabilirsin! Bizi sosyal medyada takip ettiğinden emin ol ve Lomography'nin 25. Yılı için takipte kal. Partilerden, sergilere ve daha fazlası; hala birçok kutlama var!

Competitions

photo

LomoWall Antarktika

Tundra'nın sessiz sakinliği durmak ve düşünmek için mükemmel bir yer sağlar. Öğrendiklerini bize göster!

Gönder

photo

LomoWall Arjantin

Andés'in karlı zirvelerinden Buenos Aires'in kalabalık barriolarına seyahatlerinde keşfettiğin şeyleri paylaş!

Gönder

photo

LomoWall Avustralya

Güneşli bir Aus ya da geri gelmeye devam eden bir bumeranglı olun, kangurunun başkenti anılarınızı görmek istiyoruz.

Gönder

photo

Lomowall Avusturya

Alpler'in etrafında kıvrılmak, lederhosen'de dans etmek ya da şimdiye kadar tadına vardığın en iyi şnitzel üzerine doğru eğilmek - bize Avusturya'nın senin için ne ifade ettiği hakkında bize bilgi ver.

Gönder

photo

LomoWall Brezilya

Rio Karnavalı'nda kendini elektrik, renkli ve müzik danslarıyla kaybettin mi? Pozlarını paylaş ve bize bildir!

Gönder

photo

LomoWall Kanada

Tüm Kanadalı fotoğrafçılar filmin akçaağaç şurubu içinde ıslandığında daha iyi çalıştığını bilir. Tatlı karanfilleri, buz hokeyini ve Niagara Şelalelerinin yarısı paylaş.

Gönder

photo

LomoWall Şili

Parlayan buzullardan tozlu çöllere kadar Şili, kendi başına bir gezegen. Neyin keşfedildiğini bize göster.

Gönder

photo

LomoWall Kolombiya

Kolombiya dünyadaki en zehirli kurbağaya sahiptir. Güzel orkideler, muhteşem futbolcular ve sansasyonel salsa dansçılarıyla dolu bir araziden bize başka ne öğreteceksin?

Gönder

photo

LomoWall Çekya

Bohemya'dan Moravya'ya kadar Çek Cumhuriyeti güzel bir sahne, karakteristik gelenekler ve mükemmel bira ile dolu. Çek maceralarını paylaş - bira ya da benzeri!

Gönder

photo

LomoWall Fransa

En sevdiğin küçük bistro, Eyfel Kulesi'ni görmek için en iyi yer veya yazları harcamak için kullandığın güzel chateaux - bize Fransa'nın senin için ne ifade ettiğini göster.

Gönder

photo

LomoWall Almanya

İster Berlin doğumlu ol ister sadece Almanya'ya adanmış ol, dünyanın pretzel başkentinin en sevdiğin parçasını görmek istiyoruz.

Gönder

photo

LomoWall Macaristan

Kıtanın kalbinde bulunan Macaristan, Avrupa'daki en eski ülkelerden biri. Seyahatin boyunca ne öğrendiğini bize zamanla geri bildir.

Gönder

photo

LomoWall Endonezya

Orangutanlara, fantastik yemeklere ve Bali'nin güzel kumsallarına ev sahipliği yapan Endonezya, bir Güneydoğu Asya harikası. En sevdiğin ada hangisi?

Gönder

photo

LomoWall İtalya

İster Roma'da büyümüş veya sadece Pisa'dan geçerek, dünyanın spagetti başkenti çekimlerini görmek istiyoruz.

Gönder

photo

LomoWall Japonya

Nakijin'deki güzel çiçekler, Sapporo'da suşi ve yükselen metropol Tokyo - bize Japonya'nın senin için ne ifade ettiğini gösteriyor.

Gönder

photo

LomoWall Malezya

Dünyadaki en yüksek gökyüzü köprüsünden Kuala Lumpur'un görüşlerini hayal ediyoruz. Malezya'da başka ne arıyor olmalıyız?

Gönder

photo

LomoWall Hollanda

İstersen Amsterdam'dan laleler getir, istersen Gouda'dan sevimsiz şakalar getir. Hollanda'nın en sevdiğiniz parçasını görmek istiyoruz.

Gönder

photo

LomoWall Filipinler

Güzel plajlar, metropol Manila ve inanılmaz pirinç terasları - Filipinler'imizin doldurulması için başka ne yapmalıyız?

Gönder

photo

LomoWall Portekiz

En eski kitap evine ev sahipliği yapan Portekiz kültür birikimi, güzel şehirler ve lezzetli pastalarla doludur. En sevdiğiniz kısım hangisi?

Gönder

photo

LomoWall Singapur

Singapur milli marşını 1000 $'lık banknotun arkasında mikro metin halinde bulabileceğini biliyor muydun? Dünyadaki tek üç şehir devletinden biri hakkında başka ne öğreneceğiz?

Gönder

photo

LomoWall İspanya

O zaman Feria'yı Flamenko dansında öğrendiğin gece Las Ramblas'ı, takımının kupayı kazandığı güne rastlamıştı - bize lezzetli tapas topraklarının anlamını gösterin.

Gönder

photo

LomoWall Tayvan

Tayvan 23 milyonu aşkın ilginç insana ev sahipliği yapıyor. Bize favori yüzlerini ve favori mekanlarını göster!

Gönder

photo

LomoWall Türkiye

Efes'ten İstanbul'a kadar bu çarpıcı ülke köklü bir tarihe sahip. Türkiye maceranda keşfettiğin şeyleri bize göster!

Gönder

photo

LomoWall Birleşik Krallık

Galler dağları, İrlandalı cazibesi, İskoç viski ve Londra kentinin kalabalık sokakları, bize bu kültürlerin karıştığı yerden öğrendiklerini göster!

Gönder

photo

LomoWall Amerika Birleşik Devletleri

Yosemite'deki kırmızı ormanlardan San Francisco'daki teleferiğe kadar ABD, güzel özelliklere sahip engin bir arazidir. Favorilerini göster!

Gönder