image

Lomo'Instant Square, klasik kare çerçeveleri gelişmiş otomatik modu ve son derece hızlı çekim deneyimi bir ton yaratıcı özellik ile birleştiriyor. Çılgın fikirler için tasarlandı ve hayatı yakalamak için ihtiyaç duyduğun her şey.

image image

Kare Format

Lomo'Instant Square, Andy Warhol, Christopher Makos ve David Hockney tarafından tercih edilen ikonik bir format olan 1: 1 ölçekli mükemmel dengeli Fujifilm Instax Square Film ile birlikte çalışıyor. Konunu evrenin merkezi haline getirmeye cesaretlendirir ve yaratıcı kompozisyon için bol miktarda alan bırakır.

image image

Ve Mini Format Da

Bu süper yaratıcı fotoğraf makinesi sadece kare fotoğraflar yaratmakla kalmıyor. Lomo'Instant Square Combo Package ya da Accessory Kit'lerden birini aldığında pakete dahil olacak Instant Mini Back ile Fujifilm Instax Mini Film ile de kullanabiliyorsun! Bu da süper keskinlik, mükemmel pozlama ve Lomo’Instant Square'e özgü çılgın özellikleri iki farklı film formatı ile deneyimleyebilirsin anlamına geliyor. İki katı özellik, iki katı eğlence!

image

Çekim Modları

Lomo'Instant Square'de çarpıcı gece sahnelerini, saykodelik ışık tablolarını çekebilmeni veya ilhamını nerede bulursan bul mükemmel pozlanmış çekimler yapabilmeni sağlayan iki çekim moduna sahiptir.

image

Lomography'e Özgü Tüm Yaratıcı Özellikler

Lomo'Instant Square biraz yaratıcı bir patlama. Her Lomo'Instant Square kamera, diğer anlık kameralarda bulamayacağınız sanatsal olanaklardan oluşan bir paket (bizimkiler hariç!). Ve ikili formatı sayesinde, bu çılgın özellikleri iki farklı film formatı ile deneyimleyebilirsin!

image image
image image
image image

Teknik Özellikler

Satın Al