Yeni Petzval 58 Bokeh Kontrol Sanat Lensi

Dünyanın ilk Petzval Bokeh Kontrol Lensi ile Özgürlüğe Dönerek Ulaş

Yeni Petzval 58 Bokeh Kontrol Sanat Lensi, Joseph Petzval'in 1840 yılındaki orijinal lens tasarımı ile başlayan efsanenin bir devamı.

Bokeh Kontrol Halkası, maksimum f/1.9 diyafram değeri ve 58mm odak uzaklığı gibi üstün özellikler ile yeni Petzval 58 lens, manzara, sokak fotoğrafçılığı, portre ve çok daha fazlası için ideal. Canon EF ya da Nikon F formatlarında üretiliyor, yani pek çok farklı analog ve dijital fotoğraf makinesi ile birlikte kullanılabiliyor. Eğer uyumlu bir bayonet ile birlikte kullanırsan, Sony Alpha gibi çok daha fazla makine ile uyumlu olacaktır.

Sevgili Kickstarter topluluğunun etkileyici desteği sayesinde Petzval 58, Haziran 2015'te başarılı bir şekilde finanse edildi. Artık Lomography Online Dükkan üzerinden ön siparişleri kabul etmeye başladığımızı duyurmaktan çok mutluyuz!

Satın Al


"I love it as a complete package; the tribute to an older time of photography. I love that it’s all manual and made from brass. I love that crazy swirl look. I love the mindset that it puts me in when I use it. It slows me down. It changes the way I normally shoot."
Dedpxl
"A stunning lens producing creative captures that will stand out against shots captured with a normal lens."
Photoshopcreative
"It looks absolutely gorgeous and ages in a fashion that means the more you use it, the better it looks."
Jimmy Cheng

Yeni Petzval 58, fotoğraflarındaki bokeh etkisini daha önce hiç olmadığı gibi kontrol etmene olanak sunuyor. Her farklı bokeh seviyesi ve diyafram değeri kombinasyonu ile farklı bir sonuç elde edeceksin. Buradan bokeh seviyesi ve diyafram değeri tercihlerini yapıp kendi favori mükemmel Petzval kombinasyonuna karar verebilirsin!

+ =