Yeni Petzval 58 Sanatçıları

Yeni Petzval 58'i çok yetenekli sanatçılardan oluşan bir gruba ödünç vermek bizim için bri keyifti. Yeni Petzval 58 ile gösterdikleri hüner, muazzam fotoğraflara dönüştü. Fotoğraflar ve röportajları buradan görebilirsin!


Coco Alexander

Coco Alexander, New York'ta yaşayan çok başarılı ve tanınmış bir fotoğrafçı. LomoAmigo'muz olarak, Petzval 85 Lens de dahil, farklı fotoğraf makinelerimiz ve lenslerimizle çekim yaptı şu ana kadar. Coco bu sefer de yeni Petzval 58 Bokeh Kontrol Sanat Lensi'ni bir tura çıkarttı.

Daha Fazlasını Oku

Issa Ng

Issa Ng, Hong Kong merkezli moda ve reklam fotoğrafçısı. Reklam sektöründeki birçok uluslararası marka için sanat yönetmeni ve stilist olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra, güçlü bir stil duygusu, kavramsal yorum getirme, kompozisyon ve yoğun imgeleme yeteneklerini geliştirmeyi başardı.

Daha Fazlasını Oku

Christopher Logan

Christopher Logan, bir yıl önce Fort Lauderdale Sanat Enstitü'sünden Fotoğraf derecesini aldı ve Milan'a taşındı. Avrupa estetiğine hayran kaldı ve bu, fotoğraflarına da tezahür etti. Bir dizi moda evi ile çalıştı, mesleğini geliştirdi.

Daha Fazlasını Oku

Lomokev

LC-A'sı ile çektiği fotoğraflar ve yaratıcı lomografik stili ile LomoKev adıyla da bilinen Kevin Meredith Brighton, İngiltere'de yaşayan ve topluluğumuzda popüler olan bir fotoğrafçı. Aynı zamanda, kişisel ve ticari projeler dışında, fotoğrafçılık üzerine workshoplar verdi, kitaplar yazıp, yayınladı ve birkaç serginin de parçası oldu.

Daha Fazlasını Oku