Portre Fotoğrafçılığının Yeniden Devrimi

Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi

Canon EF ve Nikon F Bağlantılı Analog ve Dijital Fotoğraf Makineleri için

Portre Fotoğrafçılığının Yeniden Devrimi

Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi

Canon EF ve Nikon F Bağlantılı Analog ve Dijital Fotoğraf Makineleri için

Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi, ilk olarak 1840'da Viyana'da üretilen efsanevi Petzval Lens'in yeniden üretimidir.

Bütün Canon EF ve Nikon F girişli analog ve dijital fotoğraf makinelerinde uyumludur ve fotoğrafçıların, yönetmenlerin eşsiz görüntüler ve videolar yaratmalarını sağlar.

Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi ile çekilen karakteristik fotoğraflar; odak noktasındaki kusuruzluklar, canlılıklar, güçlü renk doygunluğu, muhteşem girdaplı bokeh etkisi, sanatsal vinyetler ve dar derinlik alanı ile ayırt edilir. Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi, karakteristik girdaplı bokeh etkisi sayesinde objeni odak noktasında tuttuğu için portre fotoğrafçılığı için idealdir. Lens tasarımında tarihe yayılmış bir ünü bulunan Rusya'daki şirket Zenit tarafından üretilen Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi, üstün cam optik özelliğe sahiptir.

Kickstarter'daki 3000 destekçi sayesinde, 2013'te Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi'nin 21. yüzyıldaki yeniden üretimini gerçekleştirebildik. Sadece 30 günlük bir zaman diliminde, Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi en başarılı Kickstarter tasarım projesi oldu. Tarihteki en iyi portre lenslerinden birinin dirilişini seninle paylaşmak, büyük gurur ve mutluluk verici bir durum.

Satın Al

Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi Paketi

  • Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi
  • Petzval Kitabı
  • Temizleme Bezi
  • Deri Kese
  • Pirinç Lens Kapağı

As Featured In...

Bir mağazan var ve Lomography Yeni Petzval 85 Sanat Lensi'ni satmak mı istiyorsun? Ya da bunu isteyebileceğini bildiğin bir mağaza mı var? Bizimle orders@lomography.com adresine mail atarak iletişime geç, imkanlarımızı konuşalım!