icon

TEN AND ONE YILLIK LOMOGRAPHY FOTOĞRAF ÖDÜLLERİ

TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri ile, fotoğrafın saçaklarını keşfetmeni, sınırları zorlamayı ve görsellikte bilinmeyenlere ayak basmanı istiyoruz. Gerçekliğimizi yakalayıp paylaştıkça, kendimizi, çevremizdeki insanları ve yaşadığımız bu çılgın gezegeni bize yeni şeyler göstermek için daha çok şey tanıdığını biliyoruz. İşte bu yüzden, 11 farklı kategoriyi açtık; her biri kendi bakış açını yakalamana ve korkusuzca bilinmeyen haline adım atmana yardımcı olmak için tasarlandı.

Çağdaş küresel sorunları yansıtmak için değişmeyen 10 kategori ve her yıl değişen bir özel kategori sayesinde, yaşadıklarınla ilgili bize bahsetmeye davet edildin. Dünyayı senin gözlerinden görmek ve bu temaların her birisinin senin için ne anlama geldiğini anlamak istiyoruz. Lomography web sitesindeki her yarışmanın galibi TEN AND ONE Yıllık Lomography Fotoğraf Ödülleri'nin 11 kategorisinden birini kazanmak için yarışmaya katılmış oluyor. Yarışmalarımızı istediğin kadar girebilirsin ve her birine birden fazla fotoğraf gönderebilirsin.

TEN AND ONE Ödülleri, özenle seçilmiş bir sanatçı paneli, endüstri profesyonelleri ve uzun süredir çalışan Lomograficiler tarafından değerlendirilir. Bu yılki hakemler hakkında daha fazla bilgi için lütfen Hakemler sayfamıza bakın. Her sene 110 kazanana, en iyi Lomography fotoğraf makinelerine, bir yıllık film desteğine ve çok daha fazlasına sahip olmak üzere inanılmaz ödüller dağıttık. Bu 110 kişilik havuzdan rastgele seçilen 11 şanslı kazanan, Viyana'daki Lomography Genel Merkez'de bir haftalık konaklama şansını yakalayacak.