icon
prizes

Yetenekli Topluluğumuzun ürettiği inanılmaz çalışmaları ödüllendirmeyi çok seviyoruz. İşte bu yüzden, bu yıl, 20.000 EUR / USD değerinde ödül teklif ettik! 110 kazananımızın her biri, sadece kazananlarımıza özel olarak üretilen bir fotoğraf makinesi de elde edecekler!

Ve bitmedi! 110 kazanandan, 11 şanslı kişi aynı zamanda Lomography Genel Merkezi Viyana'da bir sanat kolektifi oluşturmak için rastgele seçildi! Tatilleri bir hafta sürecek ve tüm Lomography Genel Merkez ekibiyle buluşacak, LomoLab'ı tam olarak kullanmanın tadını çıkaracak ve tonlarca Lomography ekipmanları test edecekler. Lomography Merkez Ofis ekibiyle tanışacak, LomoLab'den faydalanacak ve Lomography fotoğraf makineleri, lensler ve filmlere erişecekler. Haftanın sonunda işleri, Lomography tarafından organize edilen bir ortak sergide yer alacak. Kazananlarımız için tonlarca eğlenceli aktivite planladık ve Kasım ayında onları görecek olmaktan heyecan duyuyoruz!

And that’s not all! Lomography is also selecting 11 winners at random — one per category — and award them artist residencies at Lomography Headquarters! Our 11 lucky participants will be invited to the beautiful city of Vienna to form an art collective for a week. They’ll get to meet all the Lomography HQ staff, enjoy full use of the LomoLab, and they’ll have full access to Lomography cameras, lenses and film. At the end of the artist residency, their work will be showcased in an exhibition organized by Lomography.

We’ve got tons of exciting activities lined up for our winners, and we’re really looking forward to welcoming them soon!